سوالات متداول

چگونه باید در گروه عضو شوم؟
برای عضویت در گروه میبایست به عنوان مهمان، در دو برنامه با سطوح ۱ ، ۲ و ۳ کوهنورد نارنجی شرکت نمایید اطلاعیه سطح بندی برنامه ها . بعد از آن با تحویل مدارک و حق عضویت سالانه، عضو گروه شوید. شرایط عضویت

جهت حضور در برنامه ها شرایط سنی خاصی وجود دارد ؟
پذیرای دوستان با حداقل سن ۱۸ سال تمام و حداکثر ۵۰ سال هستیم.

چگونه میتوانم به عنوان مهمان در برنامه ها شرکت کنم؟
برای شرکت در برنامه ها به عنوان مهمان، میبایست با سرپرست برنامه مورد نظر هماهنگ کنید و در صورت تایید سرپرست، جهت حضور در برنامه، ثبت نام نمایید.

از کجا باید بیمه ورزشی تهیه کنم؟
جهت تهیه بیمه ورزشی میتوانید به فدراسیون پزشکی ورزشی واقع در "تهران – خیابان شهید مفتح جنوبی – خیابان ورزنده – پلاک ۱۷" یا وزارت ورزش شهر خودتان مراجعه کنید. از طریق سایت فدراسیون پزشکی ورزشی نیز میتوانید بیمه خود را تهیه نمایید که لازم به ذکر است در برخی مواقع این سایت به درستی عمل نمی کند. (بیمه ورزشی از ۷۲ ساعت بعد از عضویت معتبر خواهد بود)

مدارک لازم جهت دریافت بیمه ورزشی چیست؟
پس از مراجعه به فدراسیون پزشکی ورزشی، اطلاعات شخصی از قبیل نام و نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، کد ملی از شما پرسیده شده و کارت به شما تحویل داده خواهد شد.

من ام اس ندارم آیا میتوانم در گروه عضو شوم؟
بله، هیچ محدودیتی جهت عضویت در گروه وجود ندارد.

چگونه در برنامه x ثبت نام کنم؟
معمولا یک الی دو هفته قبل از برنامه، اطلاعیه مذکور در سایت ثبت خواهد شد، پس از ملاحظه اطلاعیه و در صورت لزوم هماهنگی با سرپرست، میتوانید در برنامه ثبت نام کنید.

من تازه میخوام کوهنوردی را شروع کنم. آیا میتونم در برنامه ها شرکت کنم؟
بله، شما می توانید در برنامه سطح ۱ و ۲ شرکت کنید.